KEF M500 značky KEF - 2161

image for KEF M500 provided by Zítra doma

Zvuk v kvalitě KEF Jemný, přirozený a perfektně vyvážený , takový zvuk produkuje proprietární měnič KEF.

Prodyšné náušníky s paměťovou pěnou se automaticky přizpůsobí vašemu uchu a poskytnou vám dlouhodobé pohodlí při poslechu. Uzavřená konstrukce s vynikající izolací okolního hluku ukrývá výkonné měniče s vinutím CCAW a silnými 40mm neodymovými magnety.

Široká kompatibilita Sluchátka bez problémů spolupracují s naprostou většinou chytrých telefonů, počítačů a dalších přenosných zařízení.

Sluchátka využívají jako základní materiál vysoce odolný broušený hliník. Díky tomu se můžete těšit na přesnější odezvu v oblasti vysokých kmitočtů a celkové zvýraznění veškerých detailů . Audiofilská sluchátka KEF M500 spojují lehké, robustní a komfortní zpracování v jeden povedený celek. Jeho odezva v rozsahu 20Hz až 20 kHz je vzorně vyrovnaná , takže se přednes maximálně přibližuje tomu, co slyší zvukař ve studiu. Dokonalý komfort Precizně zpracovaný hlavový most z broušeného hliníku je s mušlemi spojen revolučním závěsem, díky němuž je zaručena maximální flexibilita a bezproblémové padnutí na jakoukoli hlavu. Umístění v precizně vyladěné akustické komoře pak napomáhá přesné odezvě na basech a přináší uchvacující dynamiku. Uchycení pomocí unikátního všesměrového závěsu a lehkého hliníkového rámu zajistí bezproblémové padnutí libovolnému uživateli.

Využívají veškerých poznatků a technologií, jež získala společnost KEF při vývoji legendárních reprosoustav.

Ať už posloucháte vážnou hudbu, hip-hop, rock, nebo pop, model KEF M500 vám zajistí vynikající zábavu. Jejich součástí je mikrofon a ovládání hovorů na kabelu pro komunikaci s iPhonem a dalšími produkty Apple . Umožní vám bez problémů přepínat mezi hovory a hudbou a zastavovat či pouštět… Jejich zvuk je živý, intenzivní a dokonale vyvážený v celém frekvenčním spektru . Sluchátka vám nebudou těsná, ani volná.

Vinutí CCAW u tohoto modelu dosahuje pouze poloviční hmotnosti oproti běžným komerčním sluchátkům.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 30 hlasů and 30 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2161Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty